Zajděte si večer do divadla a pomáhejte zároveň

Leží vám doma lodičky, které jste nikdy pořádně neobula, protože vás tlačily? Už vás nebaví náhrdelník, co jste nosila loňskou sezónu? Máte krásnou halenku, ale nesedí vám její střih? Neladí vám luxusní kravata? Vezměte tyhle věci do divadla naposledy a pomozte dobré věci. Na pokladně Komorní scény Aréna můžete od 1. do 20. prosince přispět do sbírky sítě charitativních obchodů Moment.

 

Výtěžkem z prodeje oblečení a doplňků obchody Moment podporují například mobilní hospic Ondrášek, lesní klub Bezinka v Palkovicích, denní stacionář Žebřík v Ostravě Svinově a také projekt Kola pro Afriku, misi na záchranu slonů v Africe nebo nadační fond CCBC podporující organizace působící na poli ochrany biodiverzity a rozvojové pomoci.

 

„V Komorní scéně Aréna chceme touto cestou podpořit neziskové projekty, upozornit na důležitost udržitelného životního stylu a dát komunitě našich diváků příležitost zapojit se v období adventu do smysluplné akce i u nás v divadle,“ říká ředitel divadla Jakub Tichý a dodává, že Komorní scéna Aréna během prosince daruje do sbírky pro Moment vybrané kostýmy a rekvizity z inscenací, které už nejsou na repertoáru. Vybírat vhodné věci budeme i doma. Oblečení a doplňky se chystají přinést herečky, herci i další zaměstnanci divadla. „Zorganizovat sbírku v divadle je skvělý nápad, určitě se přidám. Právě se chystám na předvánoční úklid, tak už mám jasno, kam s pěknými věcmi, které už nenosím,“ říká herečka Viktória Pejková, kterou jste mohli vidět v roli Fotis v naší nové inscenaci Zlatý osel.

 

Darovat můžete oblečení, boty, módní doplňky, bižuterii i drobnosti do domácnosti ve stavu, kdy si je ještě někdo rád koupí. Jen takové se totiž dají prodat ve prospěch dobré věci. Sbírka Komorní scény Aréna je na pokladně divadla od neděle 1. do pátku 20. prosince v její otvírací době tedy od 10.00 do 18.30. Děkujeme a těšíme se, že se do sbírky společně zapojíme.

 

Chcete vědět více?

Síť charitativních obchodů Moment

Giving Tuesday

 

zpět

Další aktuality

více aktualit