Vracíme vstupné

V Komorní scéně Aréna vracíme vstupné za všechna plánovaná představení od 12. 3. do 30. 4.

Aktuální informace pro předplatitele budeme mít v druhé polovině dubna. V jejich případě ještě stále počítáme s možností náhradních termínů.

Žádat o vrácení vstupného za všechna zrušená představení můžete do 30. 4. prostřednictvím formuláře: http://bit.ly/vracení-vstupného-komorní-scéna-aréna

Pokud vám formulář z nějakého důvodu nevyhovuje, ozvěte se nám na e-mail pokladna@divadloarena.cz nebo telefonicky na číslo 702 211 067 (Po–Pá 09.00–15.00) a domluvíme se individuálně.

Peníze vám v případě online nákupu a platby platební kartou připíšeme prostřednictvím platební brány zpět na účet. V případě online nákup a platby bankovním převodem nebo nákupu osobně na pokladně pošleme peníze zpět na účet. Žádosti budeme vyřizovat průběžně, nejpozději do 5 pracovních dnů.

Pokud byla vaše platba procesována platební bránou Colosseum ticket, vrácené vstupné k vám půjde stejnou cestou.  Nebude to však do 5 dnů, jak jsme avizovali, ale do 90 dnů podle provozních možností sítě Colosseum ticket. Termín 5 dnů se týká plateb, které proběhly převodem na účet nebo osobně na pokladně divadla. Děkujeme za pochopení.

Pokud jste vstupenky pořídili v některém z infocenter (prodejních místech Colosseum tickets), vrátit je můžete zase jenom tam. Děkujeme za pochopení.

Vstupenky za představení v jiném termínu vyměňovat nebudeme.

 

Děkujeme za přízeň a přejeme vše dobré.

 

zpět

Další aktuality

více aktualit