Příští rok bude v Aréně něčím přízračný

Vážení diváci,

současná divadelní sezóna nazvaná Rok sladkých pokušení pomalu končí a od 15. května 2013 zahajuje Komorní scéna Aréna prodej předplatného na sezónu novou.
Tentokrát se budete moci těšit na Rok něčím přízračný, v němž se budeme soustředit na to, jak rozmanitě přízraky, vidiny a přeludy ovlivňují naše životy.

Aréna i letos nabídne v systému abonomá to, co se Vám v loňské sezóně zalíbilo a osvědčilo. Jde především o loni nově zavedené kupónové předplatné, díky němuž budete mít opět možnost zakoupit si tzv. kupónovou knížku a sami si volit, které inscenace a kdy navštívíte. Kupónové předplatné tak vychází vstříc těm z Vás, kteří oceňují větší míru svobody při rozhodování o návštěvě divadla, zároveň ale zachovává bonusy, které jsou tradičně s abonomá spojeny – tedy výhodnou cenu a jistotu rezervovaného místa.
Zůstávají i loni nově nabídnuté skupiny dopoledního předplatného pro studenty středních škol, přičemž již nyní je jedna ze skupin plně obsazena.
Exkluzivní premiérové předplatné opět nabídne kromě účasti na slavnostních premiérách i možnost setkání s tvůrci inscenací při občerstvení a ochutnávce vín, to vše za klavírního doprovodu celého večera.
Nabídku uzavírá tradiční předplatné volené dle konkrétního hracího dne.

O předplatném více ZDE.

Jako příjemný bonus pro všechny majitele abonomá jistě oceníte 10% slevu v Čajovně u Sýkorova mostu a 10% slevu ve Vinotéce U mostu, a to vždy při předložení průkazky předplatitele.

Předplatné pro Rok něčím přízračný bude v prodeji do konce října 2013 a to jak na pokladně Komorní scény Aréna, tak i v Ostravském informčním servisu.

zpět

Další aktuality

více aktualit