Můžete s námi počkat do podzimu nebo zrušit zbytek svého předplatného

Ve světle nových informací ohledně plánovaného uvolňování karanténních opatření dohraje divadlo Komorní scéna Aréna neodehraná představení předplatného pro všechny předplatitelské skupiny v září a říjnu 2020. Je možné, že termíny představení nebudou odpovídat původním dnům v týdnu. Budeme moc rádi, pokud vytrváte a do podzimu s námi počkáte.

Chápeme však, že je přesun programu významná změna podmínek, předplatitelům proto nabízíme možnost zbytek svého předplatného zrušit. V tom případě budeme vracet poměrnou část ceny předplatného za představení, která předplatitelé nemohli do konce června 2020 navštívit. Možnou výši ceny, kterou bychom za zrušené předplatné vraceli, najdete v tabulce níže. Formulář pro vracení vstupného je zde: http://bit.ly/vracení-vstupného-komorní-scéna-aréna


 

Prodej předplatného na novou sezónu už v dubnu

Novou sezónu 2020/2021 už pro vás máme připravenou a věříme, že ji zahájíme v plné kapacitě. Vše o nových premiérách a předplatitelských skupinách se dozvíte v nejbližších dnech. Předplatné na sezónu 2020/2021 bude v prodeji už v průběhu dubna.

 

zpět

Další aktuality

více aktualit