Darujte sobě a svým blízkým společný večer v divadle

Chystáte se letošní Vánoce darovat nezapomenutelné zážitky? Společný večer v divadle je krásná klasika a vzpomínky na něj Vám vydrží dlouho. Vyberte si v Komorní scéně Aréna lednové představení, Vánoční dárkovou poukázku nebo Novoroční předplatné.

 

Jednoduchou Vánoční dárkovou poukázkou uděláte radost třeba kamarádce nebo fanouškovi Komorní scény Aréna, který už má tradiční předplatné. S poukázkou si zajde znovu na svůj oblíbený kus nebo naopak na některou z novinek našeho repertoáru. Bude už na Vás, který termín anebo inscenaci si pro společný večer v Aréně zvolíte. Máte na to celý zbytek sezóny.

 

Pokud přemýšlíte nad hodnotnějším dárkem, je tu pro Vás Novoroční předplatné. Od ledna do června Vám v něm postupně naservírujeme Tři sestry s letošní laureátkou ceny Thálie pro činoherce do 33 let Zuzanou Truplovou v roli Iriny. Osvědčenou komedii Yasminy Reza Obraz s Josefem Kalužou. Divácky přístupnou inscenaci Havlovy hry Vyrozumění a expresivního Divadelníka, kterým Vás provede excelující Marek Cisovský.

 

Vše pořídíte pohodlně on-line nebo na pokladně divadla.

 

 

 

zpět

Další aktuality

více aktualit